Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, alsayazilim.com.tr (Gizlilik politikasında “İŞLETME” olarak anılacaktır) kullanıcıların kişisel bilgilerinin toplanması, kullanımı ve korunması hakkında düzenlemeler içerir. Bu politika, İŞLETME'nin takdirine bağlı olarak zaman zaman güncellenebilir ve değişiklikler bu sayfa üzerinden duyurulur. Değişiklikleri gözden geçirmek için web sitemizi düzenli olarak ziyaret etmeniz önemlidir.


Kişisel Bilgilerin Tanımı

"Kişisel Bilgiler": Adı, soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi ifade eder. Bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.


Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Korunması

İŞLETME, kullanıcıların kişisel bilgilerini bu politika dışında hiçbir şekilde kullanmaz ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşır.


Kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak için gereken önlemler alınır. Ancak, İŞLETME'nin bu önlemlere rağmen kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilere geçmesi durumunda, İŞLETME'nin bu konuda sorumluluğu bulunmamaktadır.


Bilgi Paylaşımı ve Kullanımı

İŞLETME, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla kullanabilir.


İdari ve adli kurumlar tarafından yapılan talepler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak paylaşılabilir.


Ürün ve Hizmet Şartları

İŞLETME kullanıcının yazılım kurulum işlemi için ilettiği bilgileri kullanarak kurulum yaptığında, iletilen bilgilere ait olan hizmette oluşabilecek herhangi bir problemden sorumlu değildir. Müşteri verdiği hosting/sunucu ve kişisel bilgilerin doğru olduğunu, kendisine ait olduğunu ve İŞLETMENİN bilgileri verilen sistemlerde oluşabilecek herhangi problemde sorumluluk kabul etmeyeceğini kabul eder ve onaylar.


İŞLETME, ürün fiyatlarını ve kullanıcılara sunulan hizmetleri istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.


Kullanıcı Sorumluluğu

Tarafımıza yapılan marka değerini düşürecek içerik ve yorumlarda ilgili müşterinin hesabının ve üyeliğinin veya tüm hizmetlerinin veya kısmi hizmetlerinin durdurulması veya askıya alınması hakkı saklı tutulur.


Kabul

alsayazilim.com.tr internet sitesini ziyaret eden ve hizmetlerimizden yararlanan her kullanıcı, İŞLETME'nin gizlilik politikası ve şartlarını kabul etmiş sayılır.